Menu

S čím vám pomůžeme

1

25 let zkušeností
a kvalitní dílo

Tato firma nese naše rodinné jméno a to je pro nás velký závazek. Jsme spolehlivým a zodpovědným partnerem pro váš budoucí rozvoj a svou práci odvádíme tak, abychom na ni mohli být pyšní.

2

Radost a dobré
vztahy

Jsme rodinnou firmou tělem i duší. Radost a dobré vztahy uvnitř naší velké firemní rodiny a okolo nás jsou pro nás velmi důležité. Snažíme se obojí promítat do každého našeho rozhodnutí.

3

Máme zkušený
řemeslný tým

Téměř 250 kmenových zaměstnanců tvoří naši velkou firemní rodinu. Bez nich bychom nedokázali naplnit náročná očekávání našich zákazníků. Za každou stavbou, kterou vidíte, stojí tvrdá a dobře odvedená práce zkušených řemeslníků a profesionálů v oboru.

4

Spolupracujeme
s ověřenými subdodavateli

Kvalitní dílo může být odvedeno jedině tehdy, když je každému z kroků jeho realizace věnována stejná pozornost a péče. Proto na každé stavbě spolupracujeme jen s ověřenými subdodavateli.

5

Máme vlastní projekční
oddělení

Nabízíme komplexní řešení, vaši zakázku jsme připraveni řešit od studie po kolaudaci; Vlastní oddělení projekce se specializuje především na průmyslovou výstavbu a administrativní objekty. Projekty vytváříme formou BIM. Administrativní objekty řešíme jako energeticky pasivní.

Naše reference

6

Máme své logistické
centrum a zázemí

Neustále investujeme do kvalitního nářadí, techniky, zázemí a lidských zdrojů. A všechny tyto prvky mají své místo a pevný základ v našem logistickém centru v Tlumačově.

1
2
3
4
5
6
#
Poznejte blíže naši
rodinnou firmu

Poznejte nás