Menu

Naši zaměstnanci

Den pro zaměstnance a rodiny Lanáček

Každé léto pořádáme pro naše zaměstnance a jejich rodiny zábavný den v lanovém centru Lanáček v Otrokovicích. Pro děti bývá vždy připravený bohatý program – poznávací stezky, lanová dráha, kouzelníci, klauni a divadelní představení. Dospělí zase můžou využít tuto příležitost k odpočinku nebo seznámení s kolegy u dobrého jídla a pití. i pro ně se ale v programu vždy najde místo – virtuální realita, závodní simulátory nebo adrenalinová houpačka – takže se během dne rozhodně nenudí.

Pokud chcete vidět, jak to na této akci vypadá, podívejte se na video z Lanáčku 2018.

Večírek a společné ukončení roku

Každý prosinec se tradičně scházíme u společného stolu, abychom uzavřeli a oslavili práci uplynulého roku a příjemně se naladili na sváteční dobu. K výbornému jídlu nám hraje příjemná hudba, je připravená tombola a zájemci mají možnost prohlédnout si zajímavou expozici – například v roce 2018 to byla exkurze pivovaru a sladovny v Záhlinicích a v předešlém roce zase výstava Tomáše Bati a Zikmunda a Hanzelky.

Zahájení roku a školení

Na začátek roku je u nás pokaždé zvykem sejít se při společném školení. Zrekapitulujeme tam odvedenou práci uplynulého roku a představíme si, co nás čeká v tom novém. A na závěr si to osladíme vdolečkem.


A tím to nekončí…

Kromě těchto nejvýznamnějších událostí se každý rok naši spolupracovníci zapojují do nejrůznějších aktivit, jako například: Daruj krev s Navláčilem, Den Downova syndromu nebo Pouť podnikatelů, zaměstnanců a živnostníků na Svatý Hostýn. Budeme rádi, když se s vámi na některé z nich uvidíme příště!

#
Chcete být součástí
našeho týmu?

Kariéra