Menu

Naši zaměstnanci

Firemní den Navláčil 2021

Uprostřed vřelé a přátelské společnosti a u dobrého jídla – tak jsme se rozloučili s posledním letním měsícem v otrokovickém Lanáčku. Jsme rádi, že okolnostem navzdory se i letos náš Firemní den podařilo uskutečnit. Tato akce je obvykle spojována s rodinami a dětmi, ale zváni jsou všichni spolupracovníci. Vážíme si toho, že se nás sešlo tolik! Věříme, že hlavním lákadlem nejsou jen atrakce, ale i příležitost strávit příjemný čas s kolegy v neformálním prostředí. Nabízíme ohlédnutí do prázdnin prostřednictvím fotogalerie a už teď se těšíme na příští rok!

Fotografie: © Petra Závodná

Firemní den 2020

Kolegové s rodinami, dobré počasí, jídlo a hudba. Poslední srpnovou sobotu jsme společně zamávali prázdninám v otrokovickém Lanáčku. Pro hosty jsme připravili atrakce, z nichž si mohl každý vybrat: lesní poznávací stezka, virtuální realita, závodní simulátor, lukostřelba a další. Nechybělo ani dobré jídlo a pití a příjemný kulturní zážitek v podobě koncertu Markéty Vodičkové a Filipa Vítů. Na video se můžete podívat na našem firemním YouTube kanálu.

Jsme rádi, že tento rok byla navíc v průběhu akce příležitost k zápisu do registru dárců kostní dřeně. Děkujeme vám, že jste se zapojovali!

Fotografie: © Závodný; © Archiv Navláčil stavební firma, s.r.o.

Daruj krev s Navláčilem 2020

Na Sv. Valentýna jsme s několika kolegy opět jako každý rok šli společně darovat krev pro Transfúzní oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati. Navíc každý, kdo přišel v tento den darovat krev, dostal malý dárek. Děkujeme všem dárcům, kteří přišli, a zdravotním sestrám, které se o nás dobře postaraly.

Během celého dne měli dárci možnost zapsat se také do registru kostní dřeně. Tuto možnost mají dárci při každé návštěvě transfúzního oddělení KNTB, tak jí neváhejte využít! V Německu je v registru dárců kostní dřeně každý dvacátý občan, u nás jen každý dvoustý. Každý přihlášený do registru dává naději.

Transfúzní oddělení KNTB nadále potřebuje a přijímá dárce, a to i za současných okolností spojených s epidemií koronaviru. Každý návštěvník KNTB i dárce krve se ale musí řídit zvláštními pokyny, které najde na stránce www.kntb.cz/opatreni-nemocnice-ke-koronaviru-prosime-ctete

Zahájení roku a společné školení 2020

Rok 2020 odstartován společným školením – tentokrát přímo ze Zlína. Do nového roku vám všem přejeme pracovní pohodu, spokojenost a radost z každého dne. S pomocí Boží jdeme do toho!

Den pro rodiny Lanáček 2019

Byla sobota, možná poslední prosluněný den letošního léta, a my jsme v centru Lanáček v Otrokovicích uspořádali zábavný den pro naše zaměstnance a jejich rodiny. Naše firemní rodina je opravdu široká – na akci se nás sešlo přes 400!

Připravili jsme atrakce pro hosty každého věku. Do rallye ve virtuální realitě nebo zkoušky odvahy na bungee houpačce se pouštěly nejen děti, ale i jejich rodiče! Pro nejmenší jsme nachystali tvořivé dílničky, stezku s úkoly, divadlo Víti Marčíka a kouzelnické vystoupení. Ale kdo chtěl, mohl si prostě jen odpočinout a dopřát dobré jídlo. Na večer se k nám připojil skvělý písničkář Pavel Helan s violoncellistou Štěpánem Švestkou, spolu zahráli a příjemně tak uzavřeli celý den.

DĚKUJEME všem našim kolegům, kteří si to v sobotu přijeli společně s námi užít! Záleží nám nejen na vás, ale i vašich blízkých, kteří vám vytváří zázemí.

Pouť Svatý Hostýn 2019

Sedmnáctá “Pouť podnikatelů, zaměstnanců a živnostníků” na Svatém Hostýně. Mlha všude kolem vás – jen někde z vrcholku kopce k vám doléhají zvuky varhan a kostelních zvonů. Stoupáte po schodech a před vámi se pomalu začínají objevovat obrysy – nejprve poutníci, pak sochy svatých a nakonec zdi baziliky. Navzdory počasí jsme se spolu sešli, abychom si připomněli, jaký význam má pro náš profesní i osobní život víra. Budeme moc rádi, když se k nám příští rok připojíte.

Ponožkový den dorazil i ke stavařům

Ponožkový den dorazil i ke stavařům. Podporujeme Světový den Downova syndromu. Každá buňka osoby s Downovým syndromem obsahuje tři 21. chromozomy (namísto obvyklých dvou), proto si Downův syndrom připomínáme právě dnes 21.3. A proč barevné ponožky? Abychom si zkusili být jeden den jiní a vnímali reakce našeho okolí. DÍKY VÁM VŠEM, kteří pečujete o své blízké s tímto postižením. Jsou v něčem jiní, ale patří mezi nás.

Darovali jsme společně 6,5 litru krve

Začalo to spontánní akcí, kdy se pár kolegů rozhodlo jít darovat krev ve firemních tričkách. Včera jsme náš nápad proměnili v dobrou tradici. Společně jsme natočili šest a půl litru krve pro Transfúzní oddělení nemocnice T. Bati. Včetně našich kolegů přišlo darovat krev 83 lidí a z toho 19 darovalo krev poprvé. Díky, že jste všichni přišli!

Zahájení roku 2019 a školení zaměstnanců

Na začátek roku je u nás pokaždé zvykem sejít se v Kongresovém centru REC Group při společném školení. Uzavřeme tak uplynulý rok, představíme si, co nás čeká v tom novém, a na závěr si to osladíme vdolečkem. Kdo by se ostatně nechtěl školit v takových krásných prostorách? Prohlédnout si je můžete na fotkách níže. Doufáme, že i vy jste zahájili svůj nový rok příjemně a inspirativně.

Ukončení roku 2018 v Záhlinicích

Na ukončení tohoto roku jsme se sešli ke společnému stolu v Záhlinickém pivovaru. K dobrému jídlu a pivu nám hrála cimbálová muzika a nechyběla ani exkurze pivovaru a sladovny. Díky vám všem, že jste s námi v Záhlinicích byli. Užili jsme si to! Ať se vám v novém roce daří.


Den pro rodiny Lanáček 2018

Včera se nestavilo, včera se plavilo – s celou naší velkou firemní rodinou Navláčil. Počasí bylo připravené pro pravé námořníky, tak jsme zvedli kotvy, napnuli plachty a vydali se na zámořskou plavbu do Lanáčku. DÍKY vám všem, bylo to skvělé! Za rok naviděnou.

Školení a exkurze PERI

V březnu jsme byli pozváni na zajímavou akci do výrobních prostor společnosti PERI. Tato rodinná firma začínala v roce 1969 v Německu sotva s deseti zaměstnanci. Dnes jich má přes osm tisíc a dodává špičkové bednění pro stavby po celém světě. Děkujeme za pozvání! Příště přivezeme přilbu do sbírky.

Zahájení roku 2018 a školení zaměstnaců

A jak jste začali nový rok vy? My jsme si dali celofiremní školení – a aby nám líp ubíhalo, tak jsme si ho trochu osladili. U nás ve firmě je to už tradice, že nový rok začínáme v Kongresovém centru REC Group ve Starém Městě u Uherského hradiště. Na začátku si vždy připomeneme všechny stavby, na kterých jsme v předchozím roce pracovali. Po důležitém školení si pak dáme oběd a doplníme hladinu cukru a kofeinu, abychom měli dost energie k pokračování.

Krásné prostory, ve kterých zahájení probíhalo, si můžete prohlédnout na fotkách.

Autor fotek: Petr Novák

Den pro rodiny Lanáček 2017

V sobotu 2.9. jsme uspořádali pro naše zaměstnance a jejich rodiny zábavný den v lanovém centru Lanáček v Otrokovicích. A že toho byla připravena spousta, o tom se můžete přesvědčit na fotkách! Nechyběli klauni, malování na obličej, Bořek Stavitel, farmářská stezka ani nespočet průlezek a trampolína. Dospělí si pak mohli popovídat u drinku, palačinky nebo si vyzkoušet virtuální realitu. Na památku si pak každá rodina mohla odnést fotku z fotokoutku. Celý den jsme si všichni i navzdory chladnějšímu počasí náramně užili. Rádi bychom z tohoto rodinného setkání udělali takovou malou tradici, takže se budeme těšit zase příští rok, naviděnou!

Letní fotbalové turnaje

První fotbalový turnaj pro stavební firmy se odehrál ve Velké Bystřici a pořádala ho firma PERI. Druhý turnaj pod taktovkou naši spolupracující firmy s názvem VS CUP 2017 se konal v pátek 23. 6. 2017. Stejně jako v loňském roce nám těsně unikla “bedna” a nakonec jsme skončili na neoblíbeném 4. místě ze 13 zúčastněných týmů.

#
Chcete být součástí
našeho týmu?

Kariéra