Menu

Kontakty

Vedení společnosti

Navláčil stavební firma, s.r.o.
Bartošova 5532
Zlín, 760 01

IČO: 25301144
DIČ: CZ25301144
SK DIČ: SK4020355328

Obchodní rejstřík: Spisová značka C 23287 vedená
u Krajského soudu v Brně

Jednatel společnosti

Jakub Navláčil
+420 602 772 908
jakub@navlacil.cz

Jednatel společnosti

Pavel Navláčil
+420 602 754 889
pavel@navlacil.cz

Jednatel společnosti

Bc. Martin Navláčil
+420 724 165 658
junior@navlacil.cz

Výkonný ředitel

Ing. Petr Polášek
+420 606 770 202
polasek@navlacil.cz

Personální oddělení

Ing. Lucie Maulisová
+420 770 185 730
maulisova@navlacil.cz

Právní oddělení

Mgr. Zdeněk Kuráň
+420 724 750 792
kuran@navlacil.cz

Asistentka vedení

Bc. Helena Káňová
+420 606 023 285
kanova@navlacil.cz

Obchodní oddělení

Miroslav Mikuláštík
+420 724 330 391
mikulastik@navlacil.cz

Obchodní oddělení

Milan Juráň
+420 606 629 438
juran@navlacil.cz

Příprava a subdodávky

Ing. Pavel Šoustal
+420 725 948 978
soustal@navlacil.cz

Příprava a subdodávky

Ing. Oto Hons
+420 725 427 061
hons@navlacil.cz

Oddělení výroby

Vladimír Vránek
+420 602 593 434
vranek@navlacil.cz

Výrobní dispečer

Stanislav Hladký
+420 724 750 793
hladky@navlacil.cz

Doprava a mechanizace

Mgr. Josef Pokusa
+420 607 038 396
pokusa@navlacil.cz

Doprava a mechanizace

Jiří Hubáček
+420 725 743 541
hubacek.jiri@navlacil.cz

Oddělení projekce

Bc. Antonín Borýsek
+420 725 427 062
borysek@navlacil.cz

Oddělení developmentu

Petr Maulis
+420 702 152 916
maulis@navlacil.cz

Oddělení marketingu

Ing. Petra Navláčilová
+420 606 431 003
petra@navlacil.cz

Zlín

Vedení společnosti

Bartošova 5532
Zlín, 760 01

vyhledat trasu
Tlumačov

Logistický areál

Jiráskova 904
Tlumačov, 763 62

vyhledat trasu