Menu

Kontakty

Sídlo společnosti

Navláčil stavební firma, s.r.o.
Bartošova 5532
Zlín, 760 01

IČO: 25301144
DIČ: CZ25301144
SK DIČ: SK4020355328

Datová schránka: 5f2pqxs

Obchodní rejstřík: Spisová značka C 23287 vedená
u Krajského soudu v Brně

Ozvěte se nám

+420 577 212 049

Obchodní podmínky

PDF ke stažení

Vedení společnosti

Ing. Petr Polášek
+420 606 770 202
polasek@navlacil.cz

Jakub Navláčil
+420 602 772 908
jakub@navlacil.cz

Pavel Navláčil
+420 602 754 889
pavel@navlacil.cz

Asistentka vedení

Bc. Helena Stuchlíková
+420 606 023 285
stuchlikova@navlacil.cz

Personální oddělení

Ing. Lucie Maulisová
+420 770 185 730
maulisova@navlacil.cz

Právní oddělení

Mgr. Zdeněk Kuráň
+420 724 750 792
kuran@navlacil.cz

Oddělení poptávky

Gabriela Chehimi
+420 773 760 124
chehimi@navlacil.cz

Obchodní oddělení

Miroslav Mikuláštík
+420 724 330 391
mikulastik@navlacil.cz

Obchodní oddělení

Milan Juráň
+420 606 629 438
juran@navlacil.cz

Veřejné zakázky

Ing. Lenka Kunetková
+420 607 081 277
kunetkova@navlacil.cz

Příprava a subdodávky

Ing. Pavel Šoustal
+420 725 948 978
soustal@navlacil.cz

Příprava a subdodávky

Ing. Oto Hons
+420 725 427 061
hons@navlacil.cz

Výrobní ředitel

Ing. Miloslav Flekač
+420 725 595 157
flekac@navlacil.cz

Dispečer stavební výroby

Monika Plšková
+420 607 149 367
plskova@navlacil.cz

Doprava a mechanizace

Pavel Ňaňko
607 038 396
nanko@navlacil.cz

Dispečer dopravy

Jiří Hubáček
+420 725 743 541
hubacek.jiri@navlacil.cz

Oddělení developmentu

Ing. Vojtěch Domanský
+420 778 719 262
domansky.vojtech@navlacil.cz

Oddělení projekce

Ing. arch Miroslav Dvouletý
+420 778 978 938
dvoulety@navlacil.cz

Oddělení marketingu

Ing. Petra Navláčilová
+420 606 431 003
petra@navlacil.cz

Faktury přijaté

Ing. Jitka Babicová
+420 770 185 722
faktury@navlacil.cz

Úhrady faktur a pozastávky

Mgr. Veronika Juřenčáková
+420 778 978 931
jurencakova@navlacil.cz

Zlín

Vedení společnosti

Bartošova 5532
Zlín, 760 01

vyhledat trasu
Tlumačov

Logistický areál

Jiráskova 904
Tlumačov, 763 62

vyhledat trasu