Vodafone Firma roku: Jsme třetí nejlepší firmou Zlínského kraje | Stavební firma Navláčil

15. říjen 2014

V nejvýznamnější podnikatelské soutěži se ve finále Zlínského kraje potkaly známé a významné firmy. "Třetí místo je pro nás velkou radostí, povzbuzením a důležitou zpětnou vazbou," říká Vít Mach, marketingový manažer společnosti Navláčil. 


Martin Navláčil jr. přebírá cenu za 3. místo v krajském kole soutěže Vodafone Firma roku

Z komentářů poroty nás zaujal názor Zdeňka Hozy ze  Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR: "Dát dnes své jméno právnické osobě je velká odvaha." Nutno říci, že jméno rodiny Navláčil vnímáme jako výhodu - dáváme tím najevo, že za svou prací stojíme, nestydíme se za ni a neschováváme se za obecný název a nejasnou vlastnickou strukturu. I proto se můžeme řídit naším heslem "stavíme na referencích".

První místo nakonec získala společnost Moravia Cans z Bojkovic a druhé patří vsetínskému výrobnímu družstvu Irisa. "Gratulujeme všem deseti nominovaným firmám ze Zlínského kraje a přejeme společnosti Moravia Cans, ať náš kout republiky hrdě reprezentují v celostátním kole," vyjádřil respekt Vít Mach. 


Všechny oceněné firmy Zlínského kraje (zleva): Irisa výrobní družstvo, Moravia Cans a stavební firma Navláčil

Finalisté Vodafone Firma roku za Zlínský kraj 2014:

- FRČÍME s.r.o.
- GALVAMET spol. s r.o.
- IRISA, výrobní družstvo (2. místo)
- JC - METAL s.r.o.
- MORAVIA CANS a.s. (1. místo)
- Navláčil stavební firma, s.r.o. (3. místo)
- OBZOR, výrobní družstvo Zlín
- Sběrné suroviny UH, s.r.o.
- TAROS NOVA s.r.o.
- Teknia Uherský Brod, a.s.

Stavební firma Navláčil uspěla podruhé v soutěži o nejlepší firmu

"Pro rodinnou firmu Navláčil to znamená už druhý úspěch v této soutěži. V roce 2012 jsme obsadili druhé místo, tehdy nás přeskočila firma Elko EP z Holešova. Za to stydět jistě nemusíme, zvlášť když se stala tato společnost Firmou roku celé České republiky," dodal s úsměvem Martin Navláčil jr., vedoucí obchodního oddělení.

ilustrační obrázek