V soutěži Stavba roku Zlínského kraje 2014 byl oceněn Lanáček Otrokovice

22. červen 2015

27.5.2015 proběhlo v Klubu Kultury v Uherském Hradišti slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Stavba roku Zlínského kraje 2014. Stavební firma Navláčil soutěžila se dvěma stavbami. Přihlášen byl výrobní a administrativní areál pro EVPÚ Defence v Uherském Hradišti v kategorii Průmyslové a zemědělské stavby a v kategorii Stavby občanské vybavenosti to bylo lanové centrum  Lanáček Otrokovice.

 

 

výrobní a administrativní areál pro EVPÚ Defence v Uherském Hradišti  lanové centrum Lanáček Otrokovice

 

A právě Lanové centrum Lanáček získalo Ocenění od Syndikátu novinářů ČR Zlínského kraje. Cenu při slavnostním vyhlášení v Klubu Kultury v Uherském Hradišti převzal Martin Navláčil jr., který k tomu řekl: "Jsem rád, že jsme neporušili tradici a i letos si odnesli některou z cen. To, že je to už posedmé za sebou, kdy jsme získali buď hlavní cenu nebo čestné uznání, snad dokazuje stálou vysokou úroveň námi realizovaných staveb."

 

 

              Cena novinářů ČR Zlínského kraje   Cenu převzal Martin Navláčil jr.

 

Soutěž Stavba roku Zlínského kraje je vyhlašována Krajskou stavební společností při Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR a českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, organizátorem je společnost PUBLICITY s.r.o.. Koná pod záštitou hejtmana Zlínského kraje, letos byla vyhlášena už poosmé a o ceny soupeřilo 42 objektů.

Stavby, realizované či dokončené v daném roku, je možno přihlásit do 7 kategorií:

- Stavby občanské vybavenosti,
- Domy pro bydlení,
- Rodinné domy,
- Průmyslové a zemědělské stavby,
- Dopravní, inženýrské a ekologické stavby,
- Realizace rozvojových projektů měst a obcí,
- Stavby realizované mimo území Zlínského kraje.

Součástí soutěže je i soutěž o nejlepší studentskou práci, udělována je i Cena Hejtmana s Cena novinářů, kterou letos získala právě firma Navláčil jako realizátor Lanového centra v Otrokovicích.

Posuzováno je celkové stavebně architektonické řešení díla, kvalita a jakost stavebních prací, vhodnost použití stavebních materiálů a výrobků a profesionalita v jejich stavebně realizačním zvládnutí, doba realizace díla ve vztahu k celkovým nákladům stavby, společenské poslání díla a další kritéria, jako např. originalita, ekologické faktory atd.

 

Kompletní výsledky i přihlášené stavby si můžete prohlédnout na webu stavbaroku.zlin.cz , stránky Lanového centra v Otrokovicích najdete zde.

 

 

 Cena novinářů - Navláčil stavební firma, s.r.o.

Cena novinářů 2014