Podpořili jsme ocenění členů integrovaného záchranného systému ve Zlínském kraji | Stavební firma Navláčil

25. březen 2014

Podruhé jsme se rozhodli podpořit významný projekt Cena Salvator. "Myšlenka veřejného ocenění opravdových hrdinů je nám blízká. Už proto, že stavebnictví patří mezi rizikovější obory a tato příležitost k setkání je určitě mnohem příjemnější než při případném zranění na stavbě," shrnul důvody Martin Navláčil jr. 

V kavárně Šachmat v 14|15 Baťově institutu se tak mohlo sejít více než 250 hostů. Hosté mohli vyjádřit vděk hrdinům, kteři jako obyčejní lidé v duchu sloganu "superhrdinové plášť nepotřebují" výrazně pomohli lidem okolo sebe.

Těžko vybírat nejvýznamnější skutek...

Proto si můžete všechny oceněné příběhy členů integrovaného záchranného systému přečíst na stránkách Ceny Salvator.

Martin Navláčil jr. ze stavební firmy Navláčil také předával jednu z cen v rámci Ceny Salvator

Také máme pozitivní zkušenost s IZS

Martin Navláčil jr. byl také pozván na pódium, kde vyhlásil oceněného v kategorii Ostatní složky integrovaného záchranného systému.

Na dotaz moderátorky Petry Hřebíčkové "Čím Vás Cena Salvator zaujala?" byla vzpomenuta i vlastní zkušenost s IZS ve stavební firmě Navláčil: "Tak ono jsou to asi tři důvody. První důvod je ten, že před třemi lety jsme měli vážnou nehodu, kdy se naši chlapi vraceli domů, tak ve Slušovicích na dálnici zafungoval ten záchranný systém výborně. Děkujeme. Ten druhý důvod je ten, že stavebnictví je velice rizikový a jsme rádi, že se potkáváme jenom na kolaudacích." V reakci na tuto část odpovědi se v publiku ozval smích.

"Třetí důvod je, že jsme u nás na firmě dva absolventi Fakulty multimediálních komunikací a je to výborná akce, děkujeme."

 

Projekt pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka pořádají již 11. rokem studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. 

Záznam celého galavečera s příběhy oceněných

Pokud si chcete prohlédnout záznam celého galavečera Ceny Salvator, stačí si pustit následující video.

ilustrační obrázek