Ocenění na závěr roku: MID TOP STAV pro ekonomicky úspěšné stavební firmy | Stavební firma Navláčil

15. prosinec 2014

Od roku 2010 jsme již počtvrté v řadě získali ocenění MID TOP STAV. "Tu získávají stavební firmy z celé České republiky, které se umístí mezi deseti ekonomicky nejúspěšnějšími malými a středními stavebními podniky," říká Vít Mach, marketingový manažer.

"Je důležité říct, že zařazení mezi podobných deset společností je možné díky všem zákazníkům, dodavatelům a dalším partnerům. Vždyť kdybychom nedokázali uspět ve výběrových řízeních, nespolupracovali s ověřenými dodavateli a také neměli zkušené a dobré zaměstnance, na taková ocenění bychom nemohli ani pomyslet," říká Mach. 

 

Rozhodnými kritérii pro zařazení mezi 10 nejlepších stavebních firem jsou především velikost tržeb, aktiv a počet zaměstnanců. Přesné pořadí určují ukazatele jako např. rentabilita podnikání či produktivita práce.

Kalamita zasáhla i vyhlášení výsledků této soutěže

Z důvodu kalamitního stavu na silnicích i železnici pořadatelé odvolali plánované setkání s osobním převzetím diplomů. "Zdraví máme jen jedno a máme pochopení pro to, že si tento zbytečný risk nechtějí vzít na svědomí," vyjádřil svůj názor Mahc.

O soutěži MID TOP STAV

MID TOP STAV je tradiční anketou o ekonomicky nejúspěšnější střední a malé stavební firmy České republiky. Pořadatelem je ÚRS Praha, a.s. ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví ČR a mediálním partnerem časopisem Stavebnictví.

Cena MID TOP STAV pro zlínskou stavební společnost